Термінали самообслуговування партнерів

• 365 – постійна величина (кількість днів у році); • 3,5% – постійна величина (щомісячна процентна ставка згідно з тарифами); • 12 – постійна величина (кількість місяців у році).

https://www.youtube.com/watch?v=

Звернутися до банку Ви можете цілодобово за номером 3700 (безкоштовно для дзвінків по Україні з мобільних телефонів). Нову картку Ви отримаєте у відділенні ПриватБанку.

Кому доступні кредити на картку ПриватБанку?

Чи справляється щомісячна плата за користування карткою, якщо у мене немає заборгованості по карті? По карті «Універсальна» щомісячна плата за користування картою відсутня. Що включає в себе щомісячний обов’язковий платіж? У яких випадках проводиться моніторинг моєї неактивної картки? Якщо у Вас на картці є до 100 грн (включно) власних коштів і протягом 12 місяців підряд операції за карткою не проводилися.

кредит на картку приватбанку

Увага! ПриватБанк продовжить термін дії карток для виплат через карантин

CVV-код – це трьохзначний код для перевірки справжності Вашої картки під час оплати через Інтернет та здійснення інших видів операцій. Код CVV можна знайти на зворотному боці картки – це останні 3 цифри із семизначного числа поряд із місцем для підпису, які, як правило, візуально відділено від усього числа. Поширенi питання щодо нарахування відсотків У якому разі необхідно сплачувати проценти за використання кредитних коштів за карткою «Універсальна»?

https://www.youtube.com/watch?v=

За якою формулою проводиться розрахунок процентів за карткою «Універсальна»? Розрахунок процентів за карткою проводиться за кожний календарний день використання кредитних коштів за формулою: сума заборгованості * кількість днів використання коштів * 3,5% * 12 / 365

Чи збережеться номер картки після перевипуску внаслідок втрати або закінчення терміну дії? Як сплатити в Iнтернетi кредит на картку приватбанку в поиске гугл кредитною картою? Відкриття картки для оплати в Інтернеті Вам необхiдно звернутися до найближчого вiддiлення.

Уряд затвердив річний звіт Приватбанку за 2019 рік

За якою ставкою здійснюється нарахування процентів? Це повна вартість кредиту, у розрахунок якої, кредит на картку приватбанку окрім номінальної процентної ставки, включено витрати на обслуговування та оформлення кредиту.

« Банківський » закон у дії: суд закрив дві справи за позовами ексакціонерів ПриватБанку

Для отримання картки достатньо пред’явити паспорт. Процедура оформлення картки займе у Вас всього 15 хвилин. З якого віку я можу отримати картку «Універсальна»? З 16 років Ви можете оформити картку «Універсальна» як особисту картку без кредитного ліміту. Кредитний ліміт буде встановлено на картку після досягнення Вами 18 років.

Контакти та реквізити банку

Я можу сам вибрати дизайн картки «Універсальна»? Так, під час оформлення Ви можете вибрати картку з індивідуальним дизайном або миттєву. Від дизайну картки залежать тарифи та інші умови обслуговування? Ви просто вибираєте зовнішній вигляд картки «Універсальна».

кредит на картку приватбанку

Пільговий період не діє, і на всю суму Вашої заборгованості нараховуються проценти від дати початку використання кредитних коштів. Які проценти нараховуються на заборгованість за карткою «Універсальна»? За використання кредитних коштів поза пільговим періодом діє дуже вигідна процентна ставка – усього 3,5% (з 01.08.2020) на місяць. До 01.08.2020 було – 3,6%

Якщо я розраховуюсь карткою за кордоном, то конвертацію валюти буде проведено за курсом якого дня? Ви можете поповнити картку в Приват24 за допомогою грошового переказу з іншої Вашої картки чи здійснити переказ коштів з картки іншого банку. Поповнити картку готівкою Ви можете через термінали самообслуговування чи каси ПриватБанку. Чи можна переказати гроші на QIWI-гаманець з картки «Універсальна»? Ви можете прив’язати картку «Універсальна» до свого QIWI-гаманця в своєму акаунті на сайті сервісу QIWI.

Розрахунок проводиться окремо за кожною транзакцією клієнта, що призводить до змінення суми заборгованості. Списання процентів відбувається 1 числа місяця, наступного за місяцем закінчення пільгового періоду. Під час розрахунку процентів цифри, починаючи з третього знака після коми, відкидаються. Приклад: На 1 січня у Вас не було заборгованості за карткою «Універсальна». Ви здійснили купівлі в магазині за карткою «Універсальна» 3 січня на суму грн і 5 лютого на суму 500 грн.

Як активувати кредитну карту Універсальна від Приватбанку?

Вона розподіляється на весь строк кредиту та виражається в процетному співвідношенні від суми виданого кредиту. До якого числа я можу погасити заборгованість, щоб не платити проценти за кредит? До 25 числа місяця, наступного за місяцем, коли Ви скористалися кредитними коштами.

На нові витрати пільговий період поширюватися не буде до моменту повного погашення всієї заборгованості. Приклад: Ви здійснили купівлі в магазині за карткою «Універсальна» 3 січня на суму грн та 5 лютого на суму 500 грн. 20 лютого Ви внесли на картку тільки 100 грн.

Після перевипуску картки, борг за кредитом і доступний залишок залишаться колишніми, і Ви зможете погашати кредит, як і раніше. Що робити якщо я втратив картку? У разі викрадення або втрати картки необхідно максимально оперативно заблокувати її рахунок.

Зверніть увагу: сервісом стягується комісія. Що робити, якщо мені було неправильно нараховано проценти? Якщо Вам здається, що проценти кредит на картку приватбанку в ютюбе за використання кредитного ліміту було нараховано в неправильному порядку, зв’яжіться з представниками банку звернувшись в онлайн чат.

Laisser un commentaire

Votre adresse de messagerie ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *